Specjalista ds. Obsługi Szoperów i Logistyki / Shopper & Logistic Specialist

  • [Poland] Customer Service & Shopper Support
  • Warsaw, Poland

Job description

Do naszego oddziału w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Szoperów i Logistyki, która dołączy do Zespołu Koordynatorów. Ich zadaniem jest wspieranie naszych dostawców podczas zakupów spożywczych i zagwarantowanie skutecznej dostawy do klientów.

Empatia, zrozumienie potrzeb klienta i praca zespołowa to główne umiejętności miękkie wymagane na tym stanowisku.

Oferta dotyczy pracy na czas określony w systemie zmianowym.

Aplikacje na to stanowisko należy składać w języku angielskim. Wnioski złożone w innych językach nie będą rozpatrywane.

Kim jesteśmy:

  • Everli to wiodący przedstawiciel europejskiego rynku zakupów spożywczych online i jedna z najszybciej rozwijających się firm w branży. Naszą misją jest pomaganie ludziom  w osiągnięciu spokoju ducha poprzez dostarczanie zakupów spożywczych do ich domów.

  • Jesteśmy wspierani przez światowej klasy inwestorów, którzy w 2021 roku zebrali 100 milionów dolarów w Serii C, prowadzonej przez Verlinvest, przy udziale Luxor, DN Capital, C4 Ventures, Convivavilité Ventures, FITEC, 360 Capital Partners, Innogest i DIP.

  • Nowi klienci zwiększyli się czterokrotnie w zeszłym roku, gdy wkroczyliśmy na nowe rynki międzynarodowe i objęliśmy 70 miast. Fundamentami naszego rozwoju jest efektywna współpraca, przejrzystość działania i wiara w naszą misję.

  • Nasz szybko rozwijający się i zróżnicowany międzynarodowy zespół (20 narodowości i wciąż rośnie), posiada biura we Włoszech (z siedzibą w Mediolanie i Weronie), Czechach, Francji i Polsce, a także możliwości pracy zdalnej w wielu innych krajach.

Twoje obowiązki:

  • Zapewnienie niezwłocznej i profesjonalnej pomocy naszym Szoperom, wspierając ich we wszelkich problemach, z jakimi mogą się spotkać podczas zakupów spożywczych.

  • Obsługa wymagających zamówień ‘last minute’, zagwarantowanie dostawy i satysfakcji klienta.

  • Zgłaszanie wszelkich błędów związanych z naszymi narzędziami lub aplikacjami.

  • Aktywne dzielenie się swoimi sugestiami dotyczącymi usprawnienia naszych wewnętrznych procesów.

Dlaczego powinieneś do nas dołączyć:

  • Masz szansę zmienić życie milionów ludzi.

  • Możesz polegać na utalentowanych współpracownikach, którzy będą Cię motywować i wspierać.

  • Otrzymujesz pakiet wynagrodzeń w wysokości od 54 tys. jako roczne wynagrodzenie brutto (PLN), zgodnie z Twoim doświadczeniem

  • Masz elastyczne warunki pracy.

  • Masz 15% zniżki na zakupy w Everli.com.

  • Otrzymujesz Karty MultiSport / Karty MultiSport do różnych obiektów sportowo-rozrywkowych.

  • Nie musisz martwić się o dress code! U nas casual friday trwa cały tydzień :)

Requirements

  • Doświadczenie w zakresie obsługi klienta lub logistyki.

  • Wysoki poziom nawiązywania relacji i umiejętności komunikacyjnych.

  • Gotowość do pracy w zespole.

  • Umiejętność rozwiązywania problemów i radzenia sobie w trudnych sytuacjach pod presją czasu.

  • Biegłe posługiwanie się systemami komputerowymi oraz chęć poznawania nowych narzędzi i korzystania z nich.

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym, również w weekendy, a czasem w święta.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym (B2) lub wyższym.